Dražba uměleckých děl pomůže benefiční akci Art for Life

Benefiční přehlídka Art for Life už vybrala na prevenci HIV přes 150 tisíc korun. Další významný příspěvek přibude dnes, kdy v 19 hodin začíná aukce uměleckých děl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Soudcovské kladívko | Foto: Stock.xchng

Cílem Art for Life je informovat o riziku nemoci AIDS a také pomoct už nakaženým, například v Domě světla. Lidé mohou přispívat tím, že navštíví různé kulturní akce, divadelní představení nebo autorská čtení.

„Aukce uměleckých děl, které nám věnovali přední čeští umělci, se v rámci Art for Life koná letos už po čtvrté. Je to jedna z nejstěžejnějších částí celé benefice. Letos se můžeme chlubit jmény jakou jsou Tomáš Císařovský, Michael Rittstein, Jan Gemrot, Václav Chochola a mnoho dalších. Aukce přináší vždy nejvyšší část z výtěžku, a to i přes to, že vyvolávací ceny jednotlivých děl začínají už na 600 korunách,“ upřesnil organizátor Lukáš Sapík.

Další akci v rámci Art for Life bude například sobotní operní soirée v Pálffyho paláci na Malé straně. Vystoupí na něm Miguelangelo Cavalcanti.

Jan Herget Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme