Nejnovější móda a šperky se představí na Dnech designu

Prodejní výstavy předních módních návrhářů a šperkařů mohou návštěvnicí zhlédnout až do neděle ve Šporkově paláci v Hybernské ulici v Praze. V nedalekém Obecním domě pak své kolekce předvedou renomované módní návrhářky, například Hana Zárubová nebo Denisa Nová. Akce jsou součástí Designblok dreft fashion weeku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Designblok 2011 | Foto: Filip Jandourek

Karolína Bosáková z pořádající agentury Uniq one věří, že pomohou oživit i módu v českých ulicích, kterým podle ní stále vládne spíše uniformita.

„Je to samozřejmě dané tím, jaká tady byla doba a jaké byly možnosti. Ale jsme více jak dvacet let po revoluci a myslím, že každý může tím, co si oblékne, vyjádřit svou osobnost, náladu,“ říká Bosáková.

„To mě v zahraničí baví, že vidíte různé styly a jste schopni odhadnout, jak se ten člověk ráno cítil. V Čechách je to pořád takové uniformní, lidé se bojí experimentovat a to je myslím škoda,“ dodává Karolína Bosáková.

Pavla Dluhoschová, Mirko Kašpar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme