UMakArt - současné umění pro každého

V sobotu 11. prosince od šesti hodin proběhne v Kulturním centru Zahrada na pražském Chodově slavnostní závěrečný večírek letošního ročníku projektu UMakArt - You Make Art. Na akci s názvem Afterparty vás pozve Robert Candra.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

UMakArt Afterparty | Foto: Press kit

UMakaArt je platforma, která se snaží propojovat mladé lidi a současné umění v prostorách různých pražských galerií (zejména těch alternativnějších) a na jiných zajímavých místech. Po celý rok pořádá workshopy, happeningy a neformální setkání s umělci. Cílí hlavně na lidi mezi 15 a 25 lety, ale otevřená je každému, kdo má zájem o neobvyklé formy komunikace s aktuálním uměním a o rozvíjení vlastního tvůrčího potenciálu.

Sobotní Afterparty je závěrečnou oslavou celoroční činnosti UMakArtu. Na programu je několik hudebních vystoupení, mezižánrové performance a taky vernisáž velkoformátových fotografií z jednotlivých akcí za letošní rok. V rámci recyklačního workshopu se budou moci návštěvníci Afterparty podílet na tvorbě monumentální sochy z výtvorů a materiálů zbylých z předchozích akcí.
Poslechněte si, co vás na Afterparty čeká podle Kariny Kottové, autorky a koordinátorky projektu UMakArt.

Přehrát

00:00 / 00:00

UMakArt - současné umění pro každého


Afterparty UMakArtu je pro vás otevřená 11. prosince od 18:00 v pražském KC Zahrada.

Robert Candra Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme