Vary zažily další dvě módní přehlídky: Rajské a Malkoviche

Hned dvě módní přehlídky zažily večer Karlovy Vary. Svoji tvorbu tam prezentoval americký herec a režisér John Malkovich. Uzavřené společnosti předvedl svoji kolekci ležérního pánského oblečení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Modely Johna Malkoviche předváděli mladí čeští herci | Zdroj: ČTK

O druhou módní show se pak postarala přední česká návrhářka Beáta Rajská, která karlovarskému publiku v premiéře předvedla svoji novou podzimní kolekci. Její modely uchvátily nejen publikum, ale i modelku Janu Doleželovou, která byla hlavní hvězdou přehlídky.

„Je to jedna z mála módních návrhářek, pro kterou ještě předvádím, protože se přehlídkám moc nevěnuji. Je pravda, že vždycky kývnu s radostí, protože její modely nosím i na moderování společenských akcí i v soukromí, třeba na ples,“ vyznává se Doležalová.

„Závěrečné svatební šaty se mi líbily, byly takové kreativní, neobvyklé. Celá kolekce se mi líbila. Myslím, že z kolekce si každá žena vybere svůj styl,“ dodává modelka.

Modely Beáta Rajská ušila především z vlněných materiálů a doplnila o bižuterii z korálků. Celou kolekci pak rozdělila do několika tématických řad.

„Každá ta řada má své téma. Já nechci, aby to byl shluk modelů, chci, aby to bylo nějakou výpovědí mě jako autorky, takže je to rozdělené na čtyři řady,“ vysvětluje návrhářka Beáta Rajská.

Modely Johna Malkoviche z řady Technobohemian předvedli mladí čeští herci.

„Jednoznačně největším svérázem byl herec Liška v pestrobarevných modelech. Naprosto jedinečný výrazem a úpravou vlasů a vousů. Pan Malkovich důraz kladl na ležérnost,“ ohodnotila výkon herců v roli modelů publicistka Kateřina Farná.

Eva Rajlichová, Martina Spěváčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme