Závodiště v pražské Velké Chuchli bude dějištěm multimediální show Pyrofest

Nad pražskou Chuchlí se dnes rozzáří ohňostroje. Je tady třetí ročník Pyrofestu. Také letos nabídne soutěže, program pro děti a hudbu. No a chybět v Chuchli nemohou koně - odpoledne odstartuje osm rovinných dostihů pro tříleté koně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ohňostroj | Foto: Stanislav Soukup

Pro děti se dopoledne otevírá Město Fantazie a čeká je koncert skupiny 5Angels. Odpolední dostihový program v podvečer vystřídá vystoupení tří kapel. Začne Eddie Stoilow, pokračovat bude MiG-21 a finále koncertu má na starosti kapela Sto Zvířat.

Přehrát

00:00 / 00:00

Celý příspěvek Jitky Benešové o Pyrofestu

S nástupem tmy přijde chvíle pro skupinu Flash Barrandov, která letos v Montrealu získala na ohňostrojovém mistrovství prestižní cenu. „Připravit podobnou show pro designéra znamená pracovat s tou show třeba tři roky. Nejdřív to je myšlenka v hlavě, která se později dostává na papír. Vybírají se efekty, které se v show mají objevit,“ říká šéf produkce Flash Barrandov Petr Večerník.

Pyroshow bude mít tři části, začne ve 21 hodin a potrvá zhruba hodinu.

Jitka Benešová, Matěj Skalický Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme