Američtí plavci byli přepadeni v Riu. Dali mi zbraň ke spánku, říká Lochte

Olympijští plavci Spojených států Ryan Lochte, Gunnar Bentz, Jack Conger a Jimmy Feigen byli v sobotu v noci přepadeni ozbrojenými gangstery. Informaci o přepadení šestinásobného olympijského šampiona a jeho reprezentačních kolegů přinesla zámořská média.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Americký plavec Ryan Lochte | Zdroj: Reuters

Podle USA Today a Fox Sports Australia 32letý plavec Ryan Lochte společně se svými kolegy v noci na neděli slavil konec plaveckých soutěží v Riu.

Mluvčí Mezinárodního olympijského výboru sice zprávu o přepadení popřel, ale samotný americký reprezentant v rozhovoru pro NBC tuto informaci potvrdil.

„Jeli jsme taxíkem, když nás zastavili muži s policejním odznakem. Nebylo tam žádné světlo, nic neřekli a ukázali pouze odznak,“ uvedl Lochte.

„Vytáhli zbraně a vyzvali ostatní plavce, aby si lehli k zemi. Já jsem odmítl, protože jsem věděl, že jsme neudělali nic špatného, tak proč bych si měl lehat na zem. Poté ke mně přišel jeden z útočníků se zbraní a přiložil mi ji ke spánku. Vzal nám peníze a mou peněženku,“ doplnil Lochte.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme