Do programu 4. dne olympiády zasáhnou z českých sportovců hlavně vodáci

Čtvrtým soutěžním dnem dnes pokračují boje o olympijské medaile. I v úterý má Česká republika několik želízek v ohni, všechny z nich se však do finálových bojů budou muset teprve prokousat. Ještě před tím by se ale Martina Sáblíková měla dozvědět konečný verdikt Mezinárodní sportovní arbitráže, který rozhodne o tom, jestli zasáhne do zítřejší časovky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vodní slalomář Vítězslav Gebas se dnes popere o finále v kategorii C1 | Zdroj: ČTK

Jako první se dnes z českých sportovců představí skifař Ondřej Synek, který se na olympijském kanálu, pokud to umožní počasí, představí v rámci čtvrtfinálových bojů ve 13.40. Mirku Knapkovou Topinkovou pak její jízda čeká o půl hodiny později.

Kolem 14.00 si olympijský debut odbyde český kordista Jiří Beran, jenž vyzve domácího šermíře Athose Schwantese.

V 15.00 nastoupí v semifinále dvojka bez kormidelníka ve složení Lukáš Helešic, Jakub Podrazil. Krátce po nich bude bojovat i dvojskif žen s Lenkou Antošovou a Kristýnou Fleissnerovou a čtyřka bez kormidelníka (Miroslav Vraštil, Ondřej Vetešník, Jiří Kopáč a Jan Vetešník)

Pokračovat bude samozřejmě i turnaj tenistů a tenisek. Po 16.00 by se na kurtu měla ukázat Petra Kvitová, která bude s Ruskou Makarovou bojovat o účast ve čtvrtfinále. Ve čtyrhře budou o postup do čtvrtfinále usilovat Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou a duo H+H ve složení Andrea Hlaváčková – Lucie Hradecká.

Po 18.00 v Riu budou závodit i jachtaři (Lavický, Teplý a Kozelská Fenclová), které čekají další rozjížďky. V 18.30 se singlkanoista Vítězslav Gebas pokusí dostat do finále a pokud se mu to podaří, tak si hned poté zazávodí i v boji o medaile.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme