O medaili se popereme, slibuje Barbora Strýcová před duelem o bronz

Porazily dva nejlepší páry posledních let a také se vypořádaly s nepříjemným onemocněním v týmu, ale teď jsou obě moc smutné. České tenistky Lucie Šafářová a Barbora Strýcová podlehly v semifinále olympijského turnaje Ruskám Vesninové a Makarovové 6:7 a 4:6 a místo boje o zlato je v brazilském Riu čeká duel o bronzové medaile.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Barbora Strýcová a Lucie Šafářová | Foto: ČTK

Na olympijském turnaji jste toho už hodně přebojovaly, nicméně semifinále vám nevyšlo. Jaké je to pro vás zklamání, že nebudete hrát o zlato?

LŠ: Je to pro nás samozřejmě velké zklamání, protože jsme tady bojovaly se vším možným. Hrály jsme výborně a to i dnes. Rusky bohužel měly trochu štěstí. V prvním setu jsme měly šance a dva setboly, ale neudělaly jsme nic špatně. Ony to prostě dobře zahrály a ve druhém setu se rozjely. Bylo to nahoru dolů, bylo to o pár míčích. To je ale sport a pořád máme šanci na bronz.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kdyby nám někdo před turnajem řekl, že budeme mít šanci hrát o medaili, tak bychom to braly všemi deseti, říká Barbora Strýcová

Nebudete tedy mít problém najít před zítřejším duelem motivaci?

BS: Kdyby nám někdo před turnajem řekl, že budeme mít šanci hrát o medaili, tak bychom to braly všemi deseti, takže ta motivace je obrovská. Teďka jsme samozřejmě trošku skleslé, což si myslím, že je normální, protože jsme v tom zápase nechaly všechno. Zítra do toho ale znova nastoupíme a budeme se prát o medaili.

S jakým párem byste chtěli zítra hrát utkání o třetí místo?

LŠ: Přejeme českým holkám, aby postoupily, a my pak hrály s tím švýcarským párem. Nemůžeme to ale ovlivnit.

Jaroslav Plašil, Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme