Pepíček si v Českém domě zazpíval s maminkou. Dostál si před čtyřkajakem stihne dát i pár piv

Sice měří přes 200 centimetrů, má kolem 110 kilogramů, ale nikdo mu posledních pár hodin neřekne jinak než Pepíček. Rychlostní kanoista Josef Dostál oslavil v Českém olympijském domě v Riu de Janeiru stříbrnou medaili, a k překvapení nejen jeho samotného si taky zazpíval se svou maminkou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Josef Dostál se stříbrnou olympijskou medailí | Foto: ČTK

Zpěvačka Eva Emingerová se aspoň na dálku spojila se svým synem Josefem Dostálem, který v Riu získal v kajaku stříbro.

Do Českého domu mu zazpívala a svůj videovzkaz ukončila „Pepíčkem“. I sám Dostál má celkem slušné nadání, ale poté, co si dal na oslavu stříbra pivo a něco k jídlu, přiznal, že má raději rap.

Přehrát

00:00 / 00:00

Stříbrný kajakář Josef Dostál si s maminkou, která mu poslala videovzkaz, zazpíval, ale posléze přiznal, že raději poslouchá rap

„Já rap hrozně rád poslouchám, ale že bych za něco stál… Samozřejmě si do toho občas s kamarádem Pavlem Davídkem, se kterým trénuji, rapujeme v autě. Třeba když jedeme do cukrárny hrát šachy,“ vystřihl jeden ze svých fórků stříbrný medailista z Ria de Janeira Josef Dostál.

Toto medailové skóre ale ještě nemusí být konečné. Ještě totiž nastoupí do čtyřkajaku, s nímž bude obhajovat bronz z Londýna. Proto těch piv nemohlo být po individuálním závodu tolik.

„Pivo si určitě dám, protože musím uvolnit tělo a hlavu od stresu a připravit se na další dny. Myslím si, že dvě tři pivečka – ještě, když jsou tady malý – vůbec neuškodí,“ dodal Dostál.

Štěpán Pokorný, Radek Šamša Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme