Pepíček si v Českém domě zazpíval s maminkou. Dostál si před čtyřkajakem stihne dát i pár piv

Sice měří přes 200 centimetrů, má kolem 110 kilogramů, ale nikdo mu posledních pár hodin neřekne jinak než Pepíček. Rychlostní kanoista Josef Dostál oslavil v Českém olympijském domě v Riu de Janeiru stříbrnou medaili, a k překvapení nejen jeho samotného si taky zazpíval se svou maminkou.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Josef Dostál se stříbrnou olympijskou medailí

Josef Dostál se stříbrnou olympijskou medailí | Zdroj: ČTK

Zpěvačka Eva Emingerová se aspoň na dálku spojila se svým synem Josefem Dostálem, který v Riu získal v kajaku stříbro.

Do Českého domu mu zazpívala a svůj videovzkaz ukončila „Pepíčkem“. I sám Dostál má celkem slušné nadání, ale poté, co si dal na oslavu stříbra pivo a něco k jídlu, přiznal, že má raději rap.

Přehrát

00:00 / 00:00

Stříbrný kajakář Josef Dostál si s maminkou, která mu poslala videovzkaz, zazpíval, ale posléze přiznal, že raději poslouchá rap

„Já rap hrozně rád poslouchám, ale že bych za něco stál… Samozřejmě si do toho občas s kamarádem Pavlem Davídkem, se kterým trénuji, rapujeme v autě. Třeba když jedeme do cukrárny hrát šachy,“ vystřihl jeden ze svých fórků stříbrný medailista z Ria de Janeira Josef Dostál.

Toto medailové skóre ale ještě nemusí být konečné. Ještě totiž nastoupí do čtyřkajaku, s nímž bude obhajovat bronz z Londýna. Proto těch piv nemohlo být po individuálním závodu tolik.

„Pivo si určitě dám, protože musím uvolnit tělo a hlavu od stresu a připravit se na další dny. Myslím si, že dvě tři pivečka – ještě, když jsou tady malý – vůbec neuškodí,“ dodal Dostál.

Štěpán Pokorný, Radek Šamša Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme