Špatné zprávy z Ria: V Olympijském parku se zřítila kamera, německý kouč nepřežil autonehodu

Dvě neveselé zprávy dnes zasáhly účastníky olympijských her v Riu. Nejprve se totiž v Olympijském parku zřítila zavěšená kamera, která zranila čtyři lidi, a poté svým zraněním z páteční automobilové nehody podlehl trenér německých vodních slalomářů Stefan Henze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Olympijském parku v Riu se zřítila kamera | Zdroj: Reuters

V Olympijském parku v Riu pád zavěšené kamery zapříčinil zranění čtyř lidí, které poranily zpřetrhané kabely, na nichž ve vysoké výšce záznamové zařízení viselo.

Policie místo incidentu, které se nachází nedaleko basketbalové haly Carioca, kvůli vyšetřování uzavřela.

Další nepříjemná informace se týká trenéra německých vodních slalomářů Stefan Henze. Bývalý aktivní slalomář, mimo jiné stříbrný z her v Athénách v roce 2004, totiž podlehl těžkému zranění mozku, které utrpěl při páteční nehodě.

Stefan Henze jel v pátek společně s dalším členem německého týmu taxíkem, jehož řidič se zapletl do nehody. Zatímco zbylí členové posádky vozu incident přežili s méně závažnými poraněními, Henze musel kvůli poškození mozku podstoupit operaci.

Ani ta však úmrtí pětatřicetiletého trenéra nezabránila.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme