Video vzpomínka na Rio: české Pamely, nazí trenéři i vzpěračův tanec

Právě skončené olympijské hry v Riu napsaly spousty příběhů. Některým dominovala radost, jiným zase smutek či pláč. Nechyběly však ani momenty plné smíchu či komických situací. Řada vtipných momentů naštěstí byla zachycena i na video - tady je výběr některých z nich.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trenér mongolského zápasníka neunesl prohru svého svěřence a pobavil svět

Trenér mongolského zápasníka neunesl prohru svého svěřence a pobavil svět | Zdroj: Reuters

Hned na úvod her na sebe originálně upozornila výprava Tonga. Jejich vlajkonoš Pita Nikolas Taufatofua totiž na zahájení olympiády dorazil svlečený do půl těla a naolejovaný:

Čeští plavci a plavkyně v Riu příliš neuspěli. Renomé si však po ukončení plaveckých soutěží vylepšili povedenou parodií seriálu Pobřežní hlídka:

Během posledního dne her na sebe upozornili trenéři mongolského zápasníka Mandachnarany Gancorigy. Trenérům Mongolce se nelíbilo rozhodnutí rozhodčích, takže se rozhodli k radikálnímu protestu:

Neobvyklou oslavu po zisku zlata předvedla japonská zápasnice v kategorii do 63 kilogramů Risako Kawaiová. Japonka oslavila svůj triumf tím, že naprosto nekompromisně udeřila svým trenérem o zem:

Sportovní fanoušky pobavil i vzpěrač David Katoatau, který po se absolvování svého úspěšného pokusu roztancoval. Důvodem jeho tance však nebyla primárně radost z výkonu, jenž mu zajistil šesté místo v kategorii do 105 kilogramů. Sportovec z Kiribati chtěl totiž upozornit na svou vlast, které hrozí, že kvůli zvýšení hladiny oceánu zanikne:

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme