Autor

Michael Rozsypal

Moderuje střídavě Ranní Plus, Dopolední Plus a pořad Interview Plus.

Michael Rozsypal moderuje střídavě po týdnech Ranní Plus (od 6 do 09:30) a Dopolední Plus (od 10 do 12).  

Součástí dopoledního vysílání aktuální publicistiky je také pořad Interview Plus. Jde o každodenní 25minutový rozhovor moderátora s významnými osobnostmi ze světa politiky, byznysu, kultury i společnosti o tématech, která rezonují doma i ve světě. Interview Plus vysíláme každý všední den po půl 12.  

Do Českého rozhlasu nastoupil Michael Rozsypal na jaře 2012. Začínal v tvůrčí skupině Elévové. Necelý rok pracoval jako externí redaktor domácí redakce Radiožurnálu. Spolupracoval také s Českým rozhlasem Vltava a začal příležitostně moderovat na Českém rozhlase 6.  

Od června 2013 působí jako moderátor na Českém rozhlase Plus. V minulosti moderoval pořady Student Plus, Trendy, Studio Leonardo a Cestopis architektury. Příležitostně také moderoval ranní vysílání aktuální publicistiky.  

Vystudoval magisterský obor politologie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Semestr absolvoval také na Université Libré Bruxelles v Belgii, kde v Bruselu poznával chod a zákulisí evropských institucí. Prvotní zkušenosti v médiích získával na stážích v České televizi a v Rádiu Praha.  

Pět let pracoval v think tanku působícím v oblasti mezinárodních vztahů Asociace pro mezinárodní otázky (AMO). Dva roky zde vedl její největší vzdělávací projekt, stál v čele 60členného týmu, byl zodpovědný za fundraising, externí komunikaci i PR. Později zodpovídal za vnější vztahy celé organizace.  

RSS autora

Články autora