Autor

Milan Kopecký

Na začátku roku 2014 jsem vyměnil reportérský mikrofon za roli webeditora. Starám se o internetové stránky Českého rozhlasu Vysočina a s posluchači komunikuji prostřednictvím sociálních portálů, především Facebooku. Na živé vysílání ale úplně nezanevřu, uslyšíme se například v Příbězích z Vysočiny. 

Jinak v Českém rozhlase jsem od roku 2003. Před tím jsem studoval a pracoval v informačních technologiích, odkud jsem si přinesl kladný vztah k počítačům a moderní technice. 

Rozhlas mi za ta léta přirostl k srdci, nedokáži si představit jinou práci. Mou velkou celoživotní zálibou je hudba – hraji na klávesové nástroje, akordeon a zpívám v několika uskupeních na plesech, svatbách a oslavách. 

RSS autora

Články autora

|Milan Kopecký, Olga Štrejbarová |Regiony

Při cestě z Jihlavy do Brna se na D1 obrňte trpělivostí. Až do Beranova se jezdí jedním pruhem

OBSAHUJE FOTOGALERII! Modernizace dálnice D1 postoupila blíže k Jihlavě. Aktuálně dělníci pracují v úseku mezi 112. a 119 kilometrem ve směru na Brno. Provoz je svedený do jednoho jízdního pruhu a obzvláště v dopravních špičkách, nebo v případě nehody je možné očekávat kolony. Práce pro letošní rok skončí v prosinci.

|Milan Kopecký, Olga Štrejbarová |Regiony

V Golčově Jeníkově se srazil nákladní vlak s autem, strojvedoucí byl opilý

Strojvedoucí vlaku, který se ráno srazil s osobním autem na přejezdu v Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodsku, nadýchal skoro dvě promile alkoholu. Navíc vjel na kolej, ktrá byla uzavřená kvůli rekonstrukci, proto v tu chvíli nefungovala světelná signalizace ani závory. Při nehodě zahynuli dva lidé, kteří cestovali v osobním voze. Na místě pokračují záchranné a vyprošťovací práce. Provoz na železnici i na silnici policie dočasně uzavřela.