O mimozemšťanech na Zemi se bude mluvit na mezinárodním kongresu v Praze

V Praze začíná mezinárodní konference pod názvem ‘2012 a mimozemská přítomnost na Zemi‘. Kongres pořádá občanské sdružení Goscha, které založil koncem minulého roku režisér a scénárista a také vyznavač východních filozofií Igor Chaun. Na kongresu zaznějí podrobné a konkrétní informace v podání předních světových odborníků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mimozemšťan | Foto: Fotobanka Stock.xchng

Pořadatelé konference, kteří slibují lahůdku pro každého, kdo se zajímá o problematiku mimozemských civilizací a kontaktu s člověkem, poněkud pozměnili osudovou otázku: Jsme ve vesmíru sami? A nyní se ptají: Jsme sami tady na Zemi, nebo se o planetu dělíme s mimozemšťany?

„Já mám velké tušení, že tady sami nejsme. A abychom dokázali tuto otázku smysluplně odpovědět, budeme muset rozšířit svoje myšlení na toto téma,“ řekl v Ozvěnách dne Igor Chaun.

Přehrát

00:00 / 00:00

V Praze začíná mezinárodní konference pod názvem ‘2012 a mimozemská přítomnost na Zemi‘ S Igorem Chaunem , zakladatelem občanského sdružení Goscha, které je pořadatelem akce, jsme mluvili v Ozvěnách dne.

Podle něj jsou ve vesmíru různé typy civilizací a různé typy bytostí. „Některé jsou vtělené, některé jsou nevtělené, něco jsou jen takzvaní duchovní průvodci a andělské bytosti. A pak si myslím, že jsou další velké civilizace, některé z nich o nás velmi dobře vědí a myslím, že nás pozorují a že tady opravdu už byli,“ řekl.

Chaun dodal, že své názory čerpá z různých indicií. „Dostal jsem se k tomu okrajově v jižní Amazonii, kde jsem se účastnil určitých rituálů a spirituálních obřadů. K mému velkému překvapení se tam takové náznaky nějakého spojení s těmito světy a bytostmi začaly objevovat,“ přiblížil.

Prozradil, že k uspořádání mezinárodního kongresu o mimozemské přítomnosti na Zemi ho přivedli přátelé z oboru ekopolitika, což, jak upřesnil, má být nový vědní obor zabývající se právě možnosti přítomnosti mimozemšťanů na Zemi a jejich důsledků pro lidskou rasu.

„Oni měli kontakty z podobného kongresu v Barceloně před třemi lety a podařilo se nám sezvat velmi zajímavou sestavu přednášejících ze Španělska, Německa či Británie v čele s americkým akademikem Michaelem Sallou,“ přiblížil. „A zdá se, že by na závěr mohl přijít i Erich von Dänniken, nestor moderního hledání mimozemských civilizací, což by mě nesmírně potěšilo,“ dodal Chaun.

Veronika Sedláčková, bre Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme