Tisíce fanoušků si užívají olympijskou atmosféru na pražské Letné

Tisíce sportovních fanoušků míří také dnes do Olympijského parku na pražské Letné. V areálu sledují sportovní přenosy z her v ruském Soči. Nebo si tam sami zkoušejí různé olympijské disciplíny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Olympijský park na Letné | Zdroj: ČTK

I přes nezvykle teplé počasí drží na sportovištích sníh i led. Páskou, za kterou se nesmí, je ohrazená pouze část běžkařské trati.

I na ní se ale mnozí prohánějí na lyžích. Nejvíce lidí vyrazilo na brusle, svůj um lidé zkoušejí také na snowboardové dráze.

Včera v Olympijského parku na pražské Letné čelili pořadatelé takovému zájmu lidí, že museli dokonce omezovat vstup. Dnes zatím na nic podobného nedošlo.

Olympijský park na Letné je otevřen každý den od devíti do 22 hodin. Vstupenky stojí 50 korun a platí vždy na celý den. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Za poplatek si návštěvníci mohou vypůjčit sportovní náčiní.

Někteří obyvatelé Prahy, především sedmého městského obvodu, však proti Olympijskému parku při jeho otevření ve čtvrtek odpoledne protestovali. Mimo jiné se jim nelíbí, že 15 tisíc čtverečních metrů velký areál vznikl bez stavebního povolení, protože oficiálně je veden jako cirkus.

Olympijský park na Letné | Foto: ČTK

Výstavba olympijského parku na pražské Letné - schéma se základními údaji | Foto: ČTK

ČRo, Martin Karlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme