Házenkářky čeká černohorské peklo. Chtějí odčinit porážku

České házenkářky se podruhé v krátké době utkají s úřadujícími evropskými šampionkami. Ve středu v Mostě podlehly Černohorkám jen o gól a poprvé v kvalifikaci o letošní EURO prohrály. V neděli je čeká zápas v bouřlivém balkánském prostředí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dominika Müllnerová se v Černé Hoře pokusí zopakovat výborný výkon z prvního zápasu | Zdroj: ČTK

„Černohorci jsou impulsivnější povahy, ale my se nedáme. Budeme bojovat a zkusíme vyhrát,“ nevzdává se dopředu brankářka Dominika Müllnerová, která byla jednou z nejlepších českých hráček v prvním vzájemném utkání s Černou Horou.

V roli reprezentační jedničky se ocitla házenkářka Mostu v takto důležitém utkání poprvé „Kdybych nebyla nervózní, tak by to asi nebylo normální,“ myslí si reprezentační brankářka.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na zápas českých házenkářech v Černé Hoře se zaměřil Mirko Vasić

V den prvního zápasu slavila Müllnerová 22. narozeniny a chválili ji trenéři i spoluhráčky. „Dominika podala naprosto skvělý výkon a byla velkou oporou týmu,“ ocenil výkon mladé gólmanky trenér Jan Bašný.

„Patří jí velký dík, protože odehrála skvělé utkání. Celé to stálo na ní a zachytala neskutečně,“ dodala největší česká házenkářská hvězda, spojka Iveta Luzumová.

Müllnerová teď dostane další šanci ukázat se proti druhému celku z posledních olympijských her i v Bijelom Polji. Zápas začíná v neděli čtyři hodiny po poledni.

Mirko Vasić, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme