Nehoda pěti aut zablokovala dopravu na silnici u obce Krupá na Rakovnicku

Hromadná nehoda pěti vozidel a autobusu uzavřela ráno hlavní tah z Karlových Varů na Prahu. Srazily se na 46. kilometru u středočeské obce Krupá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Záchranáři odvádějí ženu po požáru bytu v Karlových Varech | Foto: HZS Karlovarského kraje

„Došlo tam ke zranění tří osob,“ potvrdila Českému rozhlasu krajská mluvčí hasičů Lenka Kostková.

„Jednu osobu jsme museli vyprošťovat z osobního auta. Na místě havarovaly pick-up, dvě dodávky a jeden autobus, ale ten měl poškozený jen zadní nárazník.“

Přehrát

00:00 / 00:00

O nehodně přímo z místa informola reportérka Alena Rokosová

Středočeská záchranná služba na R6 vyslala větší počet sanitek a vrtulník, který pak ale odvolala. Na místě totiž byli tři středně těžce zranění lidé, takže se ukázalo, že není potřeba.

Nehoda se stala na nepřehledném úseku v místě zúžení. Řidič dodávky s přívěsem si zřejmě na poslední chvíli všiml kolony před semafory a strhl řízení do protisměru, kde se srazil s osobním autem a dodávkou. Následně ještě narazil do autobusu a další dodávky v koloně.

Uzavírka u Krupé zřejmě skončí ještě před 9. hodinou. Do té doby policie doporučuje objízdnou trasu přes Kněževes a Rakovník.


Zvětšit mapu

Veronika Neprašová, A.Rokosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme