Dálnici D11 u obce Jirny ve směru na Hradec blokovala nehoda tří kamionů

Dálnice D11 ve směru na Hradec Králové byla kvůli ranní nehodě tří kamionů u obce Jirny u Prahy několik hodin zcela neprůjezdná. Policie dopravu odkláněla už na nultém kilometru při výjezdu z Prahy. Při nehodě zemřeli dva lidé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na 8. kilometru dálnice D11 u obce Jirny u Prahy 3. června zemřeli dva lidé při nehodě tří kamionů | Zdroj: ČTK

„V současné době je dálnice ve směru na Hradec uzavřená. Vyžádali jsme si pomoc od kolegů z hlavního města Prahy, kteří odklání provoz již na nultém kilometru dálnice D11.“

„Hned jak budou odstraněny následky nehody, bude provoz obnoven,“ řekl dopoledne Českému rozhlasu policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

Dálnice byla ve směru na Hradec neprůjezdná zhruba čtyři hodiny, krátce před polednem pak byl otevřen levý pruh. K úplnému obnovení provozu má podle aktualizovaného předpokladu dojít kolem 17. hodiny.

K nehodě došlo poté, co první kamion zabrzdil a další dva kamiony, jejichž řidiči dobrzdit nestačili, do něj nabouraly. U nehody zasahoval i vrtulník Letecké záchranné služby.


Zvětšit mapu

mta, Kateřina Havránková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme