Skupina Lucie se vrátila na pražské pódium. Při prvním koncertu sklidila ovace

Kapela Lucie večer vystoupila se svými největšími hity v pražské O2 aréně. Vyprodaná hala si písničky svých oblíbenců užívala od prvních tónů. Letošní turné je první po deseti letech.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skupina Lucie vystoupila v Praze v rámci svého velkého halového turné. Na snímku je kytarista, bubeník a zpěvák David Koller a bubeník Adam Koller | Zdroj: ČTK

Fanoušci této čtyřčlenné kapely se po deseti letech skutečně dočkali. Tisíce lidí si přišly večer poslechnout první ze tří pražských koncertů populární Lucie. Velkolepá show začínala klasikou – Amerika rozhýbala diváky hned na začátku.

Koncert doprovázely tematické animace na velkoplošných obrazovkách. Střídaly se se záběry na samotné hudebníky.

Aréna od začátku společně se svými oblíbenci zpívala, mávala, tleskala, dupala i skákala. Jakmile přišly známé tóny písničky Šrouby do hlavy, místa k sezení se proměnila na místa k stání.

Přehrát

00:00 / 00:00

První pražský koncer kapely Lucie viděla a slyšela i Eliška Malínská

Nahlas pokračovali fanoušci i dál, stejně jako samotná kapela. Když se halou ozýval úryvek "Už se nechcem nikdy vracet" z písničky Oheň, bylo jasné, že Lucie je zpátky se vší parádou.

David Koller se i se svými bicími podíval díky vysouvací plošině na celou arénu z několikametrové výšky. V Praze zahraje skupina Lucie ještě dnes večer a ve čtvrtek.

Skupina Lucie vystoupila v Praze v rámci svého velkého halového turné | Foto: ČTK | Zdroj: ČTK
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/9SW-q1XPkMQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Eliška Malínská, mad Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme