Barbora Špotáková nebude házet na Zlaté tretře, trápí ji slepé střevo

Oštěpařka Barbora Špotáková zrušila start na dnešním mítinku Zlatá tretra v Ostravě. Světová rekordmanka a dvojnásobná olympijská vítězka má podezření na zánět slepého střeva.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zlatá oštěpařka Barbora Špotáková | Foto: Petra Čechová

Největší atletický mítink v Česku tak přišel o jednu z největších hvězd. Zdravotní problém zastihl oštěpařku jen několik hodin před zahájením oštěpařských soutěží v Ostravě.

Trenér Špotákové Jan Železný v České televizi řekl, že nebude nutný operační zákrok. Oštěpařka by měla být odpoledne propuštěna z nemocnice.

Dvaatřicetiletá atletka se v letošní sezoně vrací k vrcholovému sportu po mateřské dovolené, rok po narození syna Janka absolvovala dva závody: Diamantovou ligu v Říme a Memoriál Josefa Odložila na pražské Julisce, obě soutěže vyhrála.

Běžec Merritt letěl do Evropy jen kvůli Zlaté tretře, v letadle byl za blázna

Číst článek

Zlatá tretra odstartovala v Ostravě včera soutěžemi kladivářů a kladivářek. Dnes na stadionu ve Vítkovicích začíná podprogram v půl druhé odpoledne, hlavní program o čtyři hodiny později.

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme