Řidiče v Brně čeká další komplikace, opravy omezí průjezd Provazníkovou ulicí

V Brně dnes začíná bezmála měsíční oprava části frekventované Provazníkovy ulice. V úseku mezi Tomkovým náměstím a Husovickým mostem bude provoz omezen do dvou pruhů, policisté ale díky klidnějšímu prázdninovému provozu neočekávají komplikace.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uzavřený Wonkův most v Pardubicích

Uzavřený Wonkův most v Pardubicích | Foto: Honza Ptáček | Zdroj: Český rozhlas

„Práce budou rozděleny na etapy, nejprve začnou ve směru na Svitavy, později ve směru na Židenice a průjezdný bude vždy jen jeden pruh v každém směru,“ upřesnil krajský policejní mluvčí Jiří Klement.

Omezení se dotknou i hromadné dopravy. „Na linkách 25 a 26, které Provazníkovou ulicí projíždí, jsou už nasazeny autobusy, čili můžeme tam lépe manévrovat než s trolejbusy. Nicméně můžeme předpokládat zpoždění do pěti, deseti minut,“ informovala mluvčí dopravního Linda Hailichová.

Komunikaci čeká oprava za čtyři miliony korun, práce potrvají nejdéle do 27. července.

Martin Hromádka, Marek Zona Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme