Multižánrový hudební festival Okolo Třeboně odstartuje koncertem kapely Kryštof

Skupina Kryštof je hlavní hvězdou hudebního festivalu Okolo Třeboně. Vystoupí dnes večer v třeboňském zámeckém parku. Pořadatelé očekávají několik tisíc návštěvníků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zpíval Richard Krajčo

zpíval Richard Krajčo | Foto: ČRo

Skupina Kryštof se zpěvákem, frontmanem Richardem Krajčem zkouší na koncerty v Třeboni s předstihem.

„Zazní náš připravený repertoár. Pokud přijde hodně lidí a nebudu se bát, tak bych si i tady na Třeboňsku rád ‚zaplaval‘,“ usmívá se Krajčo a doplňuje:

„Rád bych si skočil do davu, myslím, že na to mám poslední tři příležitosti. Uvidíme, jak to tady bude vypadat, ale nechtěl bych o to ochudit ani sebe, ani fanoušky.“

Hlavním organizátorem festivalu je violoncellista Pavel Barnáš. „Těším se samozřejmě na velký koncert Kryštofa, tak jako mnozí. Ale možná ještě víc mě těší, že jsem opět v Třeboni,“ říká. Na letošek také připravil speciální akci.

„Loni jsem musel pracovně odjet se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu do Japonska. Tak jsem pozval muzikanty letos do Třeboně. Budeme fúzovat s kapelami – s Hradišťanem, s Nezmary. To je pro muzikanta zase trochu jiný rozměr,“ dodává.

Multižánrový festival Okolo Třeboně skončí v neděli koncertem Třeboňských pištců.

Mária Pfeiferová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme