Soud s fotbalovým funkcionářem Rogozem byl znovu odročen

Místo předpokládaného vynesení rozsudku se případ fotbalového funkcionáře Příbrami Romana Rogoze protáhne nejméně do poloviny října. Rogoz, který je obžalován z pokusu o podplácení před loňským prvoligovým zápasem Příbrami v Českých Budějovicích, se totiž k okresnímu soudu v Příbrami nedostavil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Příbrami se radují z úspěšného vstupu do jarní části Gambrinus ligy | Zdroj: ČTK

Rogoz poslal okresnímu soudu omluvenku, podle které musel neodkladně do zahraničí, a tak žádá o odročení, protože chce být líčení osobně přítomný.

K soudu ovšem nepřišel už potřetí v řadě - stejně jako v květnu a červenci. Soudce Miloslav Boudník ale Rogoze nepodezírá, že by se projednávání kauzy vyhýbal záměrně.

„Obžalovaný se sice dvou předchozích líčení nezúčastnil, ale líčení nemařil. Proto se nedomnívám, že by chtěl jakýmkoli způsobem průběh trestného líčení mařit. Kdyby se to opakovalo ze stejných důvodů, tak by soud omluvu nepřijal,“ prozradil soudce Miloslav Boudník.

Další pokus přijít k okresnímu soudu v Příbrami, aby se hájil, má z podplácení obžalovaný Roman Rogoz 14. října.

Jan Kaliba, Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme