Skifař Ondřej Synek má na MS v Amsterdamu den volna, ale nudit se nebude

Základní část svého cíle už má skifař Ondřej Synek na mistrovství světa za sebou. Na amsterdamském kanálu Bosbaan vyhrál rozjížďku a postoupil do čtvrtfinále. Dnes obhájce zlata z minulého šampionátu nezávodí. A možná, že nebude část dne dělat nic.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Synek

Ondřej Synek | Zdroj: ČTK

„Já jsem dobrý spáč, navíc děti mě doma nechci říct terorizují, ale naučily se brzy vstávat, takže jsem rád, že se můžu vyspat,“ popisuje Ondřej Synek v legraci jednu z výhod účasti na světovém šampionátu. Obecně vyplňuje elitní veslař chvíle mezi tréninky různě a úplnou nudou rozhodně netrpí.

Přehrát

00:00 / 00:00

S Ondřejem Synkem mluvil v Amsterdamu na veslařském MS reportér Mirko Vasić

„Hry nehraji, filmy a pak většinou řeším to, co nestíhám normálně. Různé resty, někdy škola. Protože dělám předsedu klubu, tak někdy i tyto povinnosti a toho času pak ani tolik není ve finále," popisuje dvojnásobný mistr světa, který by měl útočit na nejcennější medaili i teď v Amsterdamu.

A možná tak inspirovat některé děti, aby se daly na veslování. Třeba v klubu, kde je Ondřej Synek předsedou, a který občas vede i na dálku.

„Řešíme všechno po mailu, klub běží a musí běžet, takže když je nějaká nenadálá situace, tak řeším všechno s klukama po mailu, mám kolem sebe dobrou partu lidí a ta to všechno zvládá,“ těší českou veslařskou hvězdu.

Mirko Vasić, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme