Olympijské beachvolejbalistky trénovaly děti. Práce s nimi mě baví, řekla Sluková

Olympioničky a vicemistryně Evropy Barbora Hermannová a Markéta Sluková byly hlavními hvězdami celorepublikové akce Zažij beachvolejbal. A také byly nejvytíženější. Stihly totiž trénovat s dětmi v Pelhřimově a předtím také v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Markéta Sluková a Barbora Hermannová | Foto: Dan Vojtěch

„Jsem velkou fanynkou Barbory Hermannové a Markéty Slukové,“ prohlásila po příchodu do areálu Beachklubu Ládví jedna z účastnic tréninku českého ženského beachvolejbalového páru, který se rozhodl předat své zkušenosti.

Do tréninku, který kromě Hermannové a Slukové vedl i jejich trenér Simon Nausch, se zapojila asi dvacítka odvážlivců z řad dětí.

Přehrát

00:00 / 00:00

Práce s dětmi mě hrozně baví. Jsou tvárné jako houby, prohlásila po tréninku s dětmi beachvolejbalistka Markéta Sluková

Beachvolejbalistky svým svěřencům nejprve vysvětlily některé základní techniky, mezi nimiž nechybělo například ani odbití míče obouruč spodem – tzv. bagr, a poté se mohlo začít hrát.

„Učily nás bagr a příjem, poté si s námi povídaly a ptaly se nás na různé věci,“ líčila své zážitky jedna z účastnic tréninku.

„Práce s dětmi mě hrozně baví. V takovém věku jsou hrozně tvárné a jsou jako houby, tím jak nasávají všechny informace. Myslím, že se na nás děti těšily, takže se snažily,“ dodává Markéta Sluková s tím, že to bylo přínosné pro všechny zúčastněné.

Jakub Kanta, Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme