Washington v NBA opět prohrál, Satoranský byl ve hře 13 minut

Basketbalisté Washigtonu Wizards opět ztratili slibný náskok a v začínajícím ročníku NBA prohráli pátý ze šesti zápasů, Houstonu podlehli 106:114. Jediný Čech v nejslavnější basketbalové soutěži Tomáš Satoranský zaznamenal za 13 minut dva body, dvě asistence a jeden doskok.

Tomáš Satoranský proti Houstonu

Tomáš Satoranský proti Houstonu | Zdroj: Reuters

Wizards vedli proti Houstonu Rockets většinu prvních dvou čtvrtin, chvíli dokonce dvouciferným rozdílem, jenže pak přišla první černá série Kouzelníků v zápase a basketbalisté Rockets šestnácti body v řadě skóre otočili.

Tomáš Satoranský tentokrát nebyl v základní sestavě, po jednozápasovém volnu se totiž vrátila hlavní hvězda Washingtonu John Wall. Čech odehrál 13 minut, během kterých čtyřikrát vystřelil, jednou úspěšně. Připsal si také doskok a dvě asistence.

Hlavní postavou Wizards je ale Wall, který ve třetí čtvrtině překonal klubový rekord, zaznamenal asistenci č. 3823 a znovu pomohl dostat svůj tým do vedení. Pak ho ale zbytečně oslabil. Za urážku rozhodčího byl vykázán z palubovky a bez něj Washington ztratil zápas 106:114.

NBA:
Charlotte - Indiana 122:100, Chicago - Orlando 112:80, Golden State - New Orleans 116:106, LA Clippers - Detroit 114:82, Oklahoma City - Miami 97:85, Philadelphia - Utah 84:109, Washington - Houston 106:114 (za domácí Satoranský 2 body, 2 asistence, 1 doskok).

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít