Autor

Patricie Polanská

V Českém rozhlase jsem v rámci Centra zpravodajství připravovala publicistiku pro některé stanice Českého rozhlasu. Předtím jsem pracovala na ČRo Rádio Česko. Od roku 2016 jsem působila jako vedoucí programu Plusu. Od října 2023 jsem editorkou pořadu Názory a argumenty.

Před nástupem do Českého rozhlasu jsem pracovala 12 let v tištěných médiích: Zemědělských, později Zemských novinách a Hospodářských novinách. 

Pokud má člověk rád klobásy a dodržuje zákony, neměl by být u toho, když vznikají, říká jeden z Murphyho zákonů. Je to pravda. Ale „být u toho“ je tak fascinující. 

A co se týče mých zálib: knihy, samozřejmě. S rozhlasem mají jednu společnou věc, rozhlas také vypráví příběhy a k jejich uchopení je zapotřebí jisté fantazie. 

RSS autora

Články autora

|Patricie Polanská |Hudba

Bob Dylan, The Who i Paul McCartney. V Kalifornii začíná exkluzivní festival Desert Trip

Rolling Stones, Neil Young, Bob Dylan, Charlie Watts a The Who, Roger Waters z Pink Floyd a Paul McCartney. Ti všichni budou k vidění a slyšení na možná největším hudebním festivalu všech dob po Woodstocku. Desert Trip začne už v pátek večer v městě Indio v americké Kalifornii. Od jiných rockových festivalů ho jasně odlišuje starší a movitější publikum.