Lékařskou pohotovost v Kutné Hoře nově zajišťuje nemocnice

Večerní a víkendovou lékařskou pohotovost najdete teď v Kutné Hoře v nových prostorách. Důvodem je změna provozovatele této ordinace. Doposud spadala pohotovost pod křídla záchranné služby, nově ji ale zajišťuje přímo nemocnice.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ordinace lékařské pohotovosti přesídlila do budovy nemocnice | Foto: Nemocnice Kutná Hora

Ordinace lékařské pohotovosti sídlila v Kutné Hoře dlouhá léta právě v objektu, který využívá záchranná služba. Spolu se změnou provozovatele přišlo ale na řadu její přestěhování.

Už dnes jsou lékaři a sestry připraveni pomáhat přímo v hlavní budově nemocnice. Konkrétně ordinaci najdete v blízkosti hlavního vchodu u nové recepce.

Přehrát

00:00 / 00:00

Příspěvek redaktora Michala Trnky

„Lékařská pohotovost bude fungovat od pondělí do pátku od 17 do 21 hodin a v sobotu a neděli od 8 do 20 hodin,“ doplnila k už řečenému částečně změněnou ordinační dobu lékařské pohotovosti ředitelka kutnohorské nemocnice Alice Opočenská.

Díky přestěhování ordinace pohotovosti bude podle ní možné pacientům nabídnout kompletní příjmovou ambulantní péči na jednom místě.

„To znamená, přijde-li po konci ordinačních hodin lékařské služby první pomoci, hned vedlejší dveře v čekárně jsou dveře interního příjmu, které fungují 24 hodin,“ uvedla ředitelka Opočenská.

Michal Trnka, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme