Česko vstupuje do roku 2014, oslavy už si vyžádaly několik zraněných

Silvestrovské oslavy v České republice už si vyžádaly několik zraněných. Záchranáři museli zasahovat například v Praze-západ, Mělníku či Poděbradech. Důvodem zranění byla zábavní pyrotechnika.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Praha, silvestrovské oslavy | Zdroj: ČTK

„Před osmnáctou hodinou byli naši záchranáři voláni k úrazu v Praze-západ, kde staršího muže poranila zábavní pyrotechnika. Muž utrpěl těžké poranění v obličeji,“ uvedla mluvčí středočeské záchranky Tereza Vojtová.

Zraněného muže chtěli záchranáři přepravit do fakultní nemocnice v Motole vrtulníkem, kvůli špatným vzletovým podmínkám však pro něj musela jet sanitka.

Zhruba o půl hodiny později mělničtí záchranáři vyjížděli k muži, kterému bouchla petarda v ruce. K dalším dvěma poraněným vyjížděli záchranáři do Poděbrad.

V centru hlavního města dohlíží na klid a pořádek asi 400 policistů. Silvestrovské oslavy jsou tam zatím klidné. Hasiči i zdravotníci jsou pohotovosti.

Nový rok jako první přivítali v Tichomoří a na Novém Zélandě

Číst článek

Tereza Chlubná, Kateřina Havránková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme