Cestující na železnici v Královéhradeckém kraji musí počítat s komplikacemi

Cestující na železnici v Královéhradeckém kraji musí v tomto týdnu počítat s komplikacemi. První omezení se týká úseku Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem, kde vlaky z části nepojedou až do čtvrtka, druhá výluka pak bude až do pátku na Rychnovsku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

České dráhy. Ilustrační foto. | Foto: Tomáš Adamec

Na Trutnovsku bude v úseku Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem cestování po železnici složitější až do čtvrtka. „Ve dnech 12. až 15. března bude vždy od 8.40 do 15.10 vyloučena železniční doprava a všechny vlaky budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou,“ upřesňuje Tomáš Fiala z krajského centra osobní dopravy.

Druhá výluka v Královéhradeckém kraji bude až do pátku na Rychnovsku, a to v úseku Častolovice – Rychnov nad Kněžnou. „Je od 12. až do 16. března v době 8.40 až 12.40. Po tuto dobu jsou vlaky také nahrazeny náhradní autobusovou dopravou,“ doplňuje Fiala.

Obě výluky přinesou cestujícím komplikace. České dráhy se proto snaží organizovat náhradní autobusovou dopravu tak, aby problémů bylo co nejméně.

„V úseku Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem je mimořádná zastávka pro výstup ve Dvoře Králové u teplárny ČEZ, kde si cestující mohou vystoupit a jít do města. A v úseku Častolovice – Rychnov je místo zastávky Častolovice autobusová zastávka na náměstí v Častolovicích,“ dodává Fiala.

Ota Nehasil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme