Charitativní koncert v Jeseníku podpoří zdravotně postižené i rodinu zasaženou povodněmi

Jesenický domov Sněženka podpoří tradiční charitativní koncert. I tentokrát na něm zdravotně postižení klienti sami vystoupí. Letos ale budou v sále jesenických lázní dvě kasičky. Pořadatelé chtějí výtěžek věnovat i čtyřčlenné rodině z Čech, kterou před časem zasáhly povodně. Impuls jim dali místní penzisté.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lázeňský dům Mír, Priessnitzovy lázně v Jeseníku | Foto: Priessnitzovy léčebné lázně

Červen 2013 – tisíce rodin bojují s velkou vodou. Justychovi z Kolárovic u Zálezlic na Mělnicku už mají jednu zkušenost s povodněmi za sebou, teď musí živlu čelit podruhé.

Příběh Justychových zaujal Miladu Fárkovou z Jeseníku natolik, že se rozhodla rodině pomoci: „Udělali jsme finanční sbírku a sbírku věcných darů. Jak praktických, tak dekorativních.“

Přehrát

00:00 / 00:00

O charitativním koncertu v Jeseníku více zjišťovala redaktorka Andrea Švubová

Milada Fárková se v rámci sbírky pro rodinu zasaženou povodněmi spojila i s Jarmilou Pohlovou, která pravidelně spolupořádá v Jeseníku koncert na podporu domova Sněženka. Hlavním hostem bude přední český houslista Bohuslav Matoušek. Doprovodí ho několik místních mladých umělců.

Na koncert vážné hudby dorazí i Justychovi. Začátek je v 19 hodin v Priessnitzových lázních.

Andrea Švubová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme