Chodci i motoristé v Praze bojovali s neodklizeným sněhem

Česko se i dnes probudilo do zasněženého rána. Komunikace v Praze a středních Čechách dopoledne odklízela veškerá technika, kterou mají silničáři k dispozici. Vydatné sněžení přesto téměř zneprůjezdnilo i úseky, kde nejsou řidiči na problémy zvyklý. Se stejnými problémy se potýkali také chodci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sněhová kalamita (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

„Není to uklizené a klouže to.“ „Je to každou zimu stejné.“ V takovém rozpoložení byli ráno řidiči v pražských Dejvicích.

Přestože silničáři vyjeli už okolo třetí hodiny ranní, v Praze byly sjízdné jen hlavní úseky, a to ještě se zvýšenou opatrností. Silnice v městských částech často zůstávaly do dopoledních hodin neupravené.

Se stejnými problémy se potýkali i chodci. Ti se doslova brodili sněhem. „Je to strašné, nikdo s tím nic nedělá. Dokud byli domovníci, tak to bylo uklizené. Teď s tím město nic nedělá.“

Česko zasypal zřejmě poslední letošní sníh. Na východě republiky prší

Číst článek

Nové přírůstky sněhu, které ochromily Prahu se kvůli vytrvalému sněžení dlouho nedařilo zvládnout silničářům ani Pražským službám.

Městská doprava zato i dnes funguje bez větších problémů, oproti včerejšku nedochází ani k výraznějším zpožděním linkových autobusů.

Magdaléna Medková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme