Chrudim má novou venkovní tělocvičnu. Je zadarmo a pro všechny věkové kategorie

Zacvičit jen tak pro radost, posilovat nohy a ruce nebo si během procházky narovnat záda. Tak to teď mohou všichni obyvatelé Chrudimi bez rozdílu věku a finančních možností. Město má totiž novou venkovní tělocvičnu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Venkovní tělocvična | Foto: Městské lesy Chrudim

Čtyři posilovací stroje radnice umístila do malého parčíku před areál letního stadionu. I když je tělocvična v podstatě velmi malá, už teď z ní Chrudimští mají radost.

„Je to paráda. Je to dobrý na břicho, na záda, na zadeček, na kyčle. Já tady budu cvičit každou neděli a každou středu,“ pochvaluje si venkovní cvičení místní seniorka.

Přehrát

00:00 / 00:00

Slavnostnímu otevření venkovní tělocvičny v Chrudimi přihlížela reportérka Tereza Brázdová

Podle starosty Petra Řezníčka takové zařízení do Chrudimi určitě patří. Město ale plánuje i jiný typ venkovní tělocvičny.

„Tělocvičnu, která by měla být zaměřená spíš na mladší kategorie, takovou víceméně silovou, kde by byla hrazda, bradla a takové věci. Lokalita je vytipovaná, my jsme v letošním roce prováděli rekonstrukci parku Na Střelnici, takže tam se objeví tyto cvičební prvky,“ upřesnil starosta.

Tereza Brázdová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme