Desátý karnevalový průvod Karlínem provázeli kejklíři i koňský povoz

V Karlíně se po poledni sešly desítky masek, aby se společně s kejklíři a muzikanty symbolicky rozloučili s dobou hojnosti před tradičním postem. Ten pak potrvá až do Velikonoc. Karlínem prošel průvod, lidé se sešli na farmářských trzích nebo si poslechli koncert skupiny Děda Mládek Illegal Band.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Karlíně se dnes sešly desítky masek. | Foto: Evelyna Kulíšková

Masopustní průvod Karlínem vyrazil ve 13 hodin z Kaizlových sadů. Sešly se tu desítky zajímavých masek, například čerti, gepard, motýl a velká spousta malý princezen.

Průvod doprovodil také koňský povoz s barevnými fáborky, který i později nabízel projížďky dětem a celým rodinám. Hrála také živá hudba a předvedli se i kejklíři.

Z Kaizlových sadů pak průvod zamířil na Karlínské náměstí, kde byl připravený hlavní program - kolotoče, pódium s živou hudbou, skákací hrad a další program hlavně pro děti.

Masopust v Karlíně. | Foto: Evelyna Kulíšková

Radnice Prahy 8 připravila první letošní farmářské trhy přímo před kostelem na Karlínském náměstí, který nabízel například výrobky z české zabijačky, domácí pečivo, řemeslné stánky.

Pro děti byly v centru Karlínské spektrum připraveny dvě pohádky a dětský karneval s Heidi Janků.

Od 17 hodin pak celý program zakončilo vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band.

Evelyna Kulíšková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme