Dneškem začíná letní etapa tradiční květinové výstavy Flora Olomouc

Návštěvu více než 30 tisíc lidí očekává v následujících čtyřech dnech olomoucké výstaviště. Důvodem je začínající letní etapa květinové výstava Flora.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Olomouci začala výstava a veletrh Flora Olomouc | Zdroj: ČTK

Letošní etapa bude provoněná bylinkami, chybět však nebudou ani oblíbené letní hity - růže, gladioly, trvalky, balkonovky. Milovníci vína a burčáku si také přijdou na své.

S letní akcí však přichází i řada problémů, například dopravní zácpy v centru města, málo míst k parkování a uzavřené Smetanovy sady.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dneškem začíná letní etapa tradiční květinové výstavy Flora Olomouc.mp3

Řidičům by s řešením dopravních komplikací měli pomáhat strážníci, kteří budou varovat i před všudypřítomnými kapsáři. Tramvajové linky se posílí, a proto bude lepší nechat svůj vůz na kraji Olomouce.

Zkrátka nepřijdou ani místní, ti si mohou koupit vratný lístek, se kterým parkem projdou za 15 minut. Jen pejskaři si budou muset své miláčky držet na vodítku a s košíkem, do výstavních pavilonů jim bude vstup zakázán.

Blanka Mazalová, Anna Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme