Dopravu v Praze omezí polední jízda motorek Harley-Davidson i večerní běh

Už v 11 hodin dopoledne vyrazilo do centra Prahy přes tisíc motorek. Na spanilou jízdu se vydali majitelé motocyklů Harley-Davidson. Metropolí však projela bez problémů. Řidiči se nicméně musejí v centru připravit na krátkodobá omezení v dopravě, která budou souviset s večerním během.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Doprava, dopravní zácpa, auto, kolona

Doprava, dopravní zácpa, auto, kolona | Foto: Filip Jandourek

Motorkáři jsou už od včerejška na pražském Výstavišti. Dnes mezi 11. a 13. hodinou se vydali na spanilou jízdu metropolí.

„Z pražského Výstaviště, přes Hlávkův most na Václavské náměstí, odtud se potom vydá Žitnou ulicí směrem na Smíchov, posléze na Strahov a odtud zpět na Výstaviště,“ popisuje mluvčí pražské policie Tomáš Hulan a pokračuje:

„Organizátoři avizují, že se této akce zúčastní cca 1000 majitelů těchto motorek. Kolona jako taková bude poměrně dlouhá a budou ji samozřejmě doprovázet policisté. Proto prosíme každého, kdo by se s touto kolonou v ulicích hlavního města setkal, ať respektuje a má trpělivost s dílčími omezeními plynulosti dopravy.“

Omezení v dopravě čekají řidiče v Praze taky kvůli jiné akci - večernímu běžeckému závodu. A to mezi 19. a 21. hodinou. Trasa závodu vede z Podolského nábřeží přes Masarykovo nábřeží, Václavské náměstí až na Rašínovo nábřeží.

Tereza Chlubná Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme