Drobil: Spolupráce ODS s KSČM v Budějovicích by mohla vést k diskusi o licenci

Pokud ODS vytvoří v Českých Budějovicích velkou koalici s ČSSD za podpory komunistů, tak vedení občanských demokratů zváží zrušení budějovické stranické organizace.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Drobil, bývalý ministr životního prostředí

Pavel Drobil, bývalý ministr životního prostředí | Foto: Marián Vojtek

Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu na to upozornil místopředseda ODS a ministr životního prostředí Pavel Drobil:

Přehrát

00:00 / 00:00

Místopředseda ODS a ministr životního prostředí Pavel Drobil ve Dvaceti minutách Radiožurnálu

„Já tady nechci předjímat nějaké katastrofické scénáře, ale většinou takováto přímá nebo nepřímá spolupráce Občanské demokratické strany s komunistickou stranou měla za následek diskusi ve Výkonné radě o licenci takového sdružení,“ připomněl Drobil.

V jihočeské metropoli zvítězilo ve volbách hnutí Občané pro Budějovice bývalého primátora Juraje Thomy. Vyjednávání ale spějí k utvoření koalice ODS a ČSSD za podpory KSČM.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.00 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Štěpánka Čechová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Martin Veselovský, Tereza Janouškovcová Bartůňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme