Drobil: Spolupráce ODS s KSČM v Budějovicích by mohla vést k diskusi o licenci

Pokud ODS vytvoří v Českých Budějovicích velkou koalici s ČSSD za podpory komunistů, tak vedení občanských demokratů zváží zrušení budějovické stranické organizace.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Drobil, bývalý ministr životního prostředí | Foto: Marián Vojtek

Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu na to upozornil místopředseda ODS a ministr životního prostředí Pavel Drobil:

Přehrát

00:00 / 00:00

Místopředseda ODS a ministr životního prostředí Pavel Drobil ve Dvaceti minutách Radiožurnálu

„Já tady nechci předjímat nějaké katastrofické scénáře, ale většinou takováto přímá nebo nepřímá spolupráce Občanské demokratické strany s komunistickou stranou měla za následek diskusi ve Výkonné radě o licenci takového sdružení,“ připomněl Drobil.

V jihočeské metropoli zvítězilo ve volbách hnutí Občané pro Budějovice bývalého primátora Juraje Thomy. Vyjednávání ale spějí k utvoření koalice ODS a ČSSD za podpory KSČM.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.00 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Štěpánka Čechová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Martin Veselovský, Tereza Bartůňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme