Dům v Přerově se částečně zřítil po nárazu kamionu. Řidič je mimo nebezpečí

V Přerově se po nárazu kamionu zřítila část dvoupodlažního domu. Nákladní auto začalo po nárazu hořet, těžce zraněného řidiče se ale podařilo hasičům dostat ven. V budově zřejmě nebyli žádní lidé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kamion narazil v Přerově do domu a začal hořet. Část domu na rohu Kramářovy a Čechovy ulice se zřítila. Řidiče, který zůstal zaklíněn v autě, hasiči vyprostili živého | Zdroj: ČTK

Část domu se po nárazu zřítila. Hrozbu výbuchu plynu se hasičům podařilo odvrátit.

Hasiči zajišťují dům před zřícením, aby mohli nastoupit kynologové se psy a s určitostí tak vyloučit, že se v troskách objektu nikdo nenachází. Dům následně prohlédne statik.

Hasičům se podařilo zachránit řidiče, který zůstal zaklíněný v hořícím kamionu. Muž je těžce zraněný, má popáleniny na nohou a zádech. Vrtulník ho musel dopravit do ostravského popáleninového centra.

Přerov je obtížně průjezdný a časový horizont uvolnění dopravy nelze zatím s určitostí odhadnout. Policisté dopravu odklánějí mimo centrum.

Viktorie Hošková, Tomáš Minarčík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme