Festival Letní Letná pobaví děti i dospělé. Nabídne pohádky i žongléry

V Lipně nad Vltavou začíná festival Letní Letná na cestách. V šapitó moderního cirkusu na diváky čekají vystoupení žonglérů, pohádky pro děti i dospělé nebo soubor Kašpárek v rohlíku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kašpárek v rohlíku | Foto: Jihočeské divadlo

„Hlavní hvězda je mezinárodní soubor My!Laika, kteří vystupují s představením Popcorn Machine, kde uvidíte neskutečnou žonglérskou show. Mám ohlasy z předstanice, kterou byla Olomouc, kde toto představení sklidilo neuvěřitelné ovace,“ láká návštěvníky Dana Kalistová.

Kašpárek v rohlíku podle Kalistové přijede se svou novou mobilní show Kašpárek na valníku. Bude to pojízdný koncert, během kterého zazní aktuální hity. Součástí bude i drezůra a krmení muzikantů.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na festival Letní Letná posluchače pozvala Dana Kalistová

Šapitó zájemci najdou v Lipně nad Vltavou na centrálním parkovišti pod Kramolínem. Jeho brány se poprvé otevřou ve 14 hodin vystoupením s duhovými bublinami.

Pokračovat bude Vodnická pohádka, kejklíř Vojta Vrtek nebo představení Tři v Tricku, které se inspirovalo Rozmarným létem.

Návštěvníci mohou zavítat na festival až do 6. Července. Program začíná každý den kolem poledne a končí až ve večerních hodinách.

Romana Kostohryzová, Iva Menšíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme