For Habitat spojuje pět veletrhů o bydlení

Hned pět dílčích veletrhů ode dneška nabízí ucelený pohled na to, jak nejen hezky bydlet, ale mít také hezké prostředí kolem svého domu. Jde o For Habitat v pražském výstavním areálu v Letňanech.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Letňany | Foto: Tomáš Adamec

Nejstarším z nabídky je veletrh bydlení, renovací a stavby, který je v pořadí už 18.

„Z tohoto staršího veletrhu se nyní vyčlenil nový projekt, který se jmenuje For Furniture a jedná se o nábytek a nábytkový design. Nově jsme také připojili veletrh For Office, což je veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor,“ mapuje Maria Wohlrabová z pořádající společnosti ABF s tím, že na veletrhu se inspirují i zahrádkáři na veletrhu zahradní architektury, nábytku a techniky:

„K tomu jsme připojili nový projekt veletrh For Greenery, což je veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení.“

V raném předjaří může být expozice v Letňanech zajímavou inspirací.

„Veletrhy o nábytku a o bydlení se pořádají i v regionech. Myslím si ale, že tím, jak se nám letos podařilo tento veletrh velmi odborně vyprofilovat, a sestavit od stavby, přes zahradu, interiéry až po dekorace, je v tomto smyslu určitě ojedinělý,“ zve ředitelka veletrhu Maria Wohlrabová.

pir, David Šťáhlavský Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme