Fotbalový zápas Sparty se španělským Bilbaem ohlídá 250 policistů

Kvůli fotbalovému zápasu Evropské ligy mezi Spartou a španělským Bilbaem se chystají mimořádná bezpečnostní opatření. V ulicích Prahy bude hlídkovat na 250 policistů. Na pořádek budou dohlížet příslušníci různých útvarů, připraven je i vrtulník.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie, policejní auto (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

„Na bezpečnostních opatřeních se bude podílet asi 250 policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální i krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie,“ popsala bezpečnostní opatření mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

V případě potřeby bude situaci ze vzduchu monitorovat i policejní vrtulník. „Toto fotbalové utkání bylo vyhodnoceno jako rizikové s ohledem na přítomnost zahraničních fanoušků. Pražská policie proto velmi úzce spolupracuje jak s cizineckou policií, tak samozřejmě i s kolegy z ostatních krajů a s policejním prezidiem,“ řekla Zoulová.

Petr Medek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme