Historické centrum Lipníka nad Bečvou ožije vánočním jarmarkem

Prodejní stánky s tradičním vánočním zbožím, punčem a svařeným vínem, ukázkami řemesel a bohatým kulturním programem nabídne dnes vánoční jarmark na Masarykově náměstí v Lipníku nad Bečvou. Potrvá až do podvečerních hodin, kdy jej slavnostně zakončí velký ohňostroj.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ohňostroj | Foto: stock exchange

Vánoční jarmark v centru Lipníka nad Bečvou začíná v deset hodin. Lidé budou mít v centru města na pultech bezmála stovky stánků možnost zakoupit si drobné vánoční dárky.

Seznámí se tady také s ukázkami lidových řemesel. Na placu nebudou chybět skláři, keramici a také umělecký kovář se svojí pojízdnou kovárnou. Mluvčí radnice Blanka Prudilová Českému rozhlasu řekla, že odpoledne jarmark nabídne i řadu kulturních vystoupení:

„Od tří hodin bude na městském pódiu probíhat doprovodný program. Vystoupí Dětský folklórní soubor Maleníček a další. Od 16 hodin do půl páté bude přístupná také zvonice, naše vzácná renesanční památka. V pět hodin vyvrcholí program vystoupením bubenické formace Jumping Drums.“

Vánoční jarmak v 18 hodin tradičně ukončí velký ohňostroj.

Jana Zemková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme