Hokejisté Písku budou smět hrát na stadionu bezplatně

Písečtí hokejisté budou hrát na stadionu bezplatně. Umožní jim to smlouva, kterou včera podepsali s vedením města Písku. Radnice uvolnila z rozpočtu 10 milionů korun na provoz stadionu, a stala se tak největším sponzorem hokejového klubu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hokej (ilustrační foto). | Foto: K3 Bohumín

„Smlouvu jsme uzavřeli proto, abychom umožnili restart píseckého hokeje, aby se vrátil zpátky na výsluní. Zásadní je, že chceme podporovat hlavně mládež, ale výhody z toho bude mít i A tým, který začíná v krajské soutěži, ale má ambice postupovat výš,“ zdůvodnil rozhodnutí starosta Ondřej Veselý z ČSSD.

IHC Písek potřebuje na letošní sezonu sehnat ještě 300 tisíc korun. Předseda klubu Zdeněk Šťastný věří, že se mu peníze podaří dát dohromady.

„Věřím, že se k nám v průběhu času další partneři připojí. Byl bych rád, kdybychom měli rozpočet do konce roku pokrytý. Pak už musíme uvažovat o další sezoně, která by byla v případě postupu ještě finančně náročnější.“

Jitka Cibulová Vokatá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme