Karlovarský magistrát pořádá poslední letošní primátorský den

Na karlovarském magistrátu je dnes poslední primátorský den. Pro obyvatele města jde o jednu z možností, jak se obrátit se svými problémy na nejvyšší představitele radnice. Lidé mohou využít i bezplatné právní poradny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tržní kolonáda v Karlových Varech | Foto: Zdeněk Trnka

Potíže s čištěním ulice, se sousedskými vztahy anebo špatným parkování. Životní nejistota, domácí krize i prostě a jednoduše prosba o pomoc.

To jsou situace, kdy lidé v Karlových Varech využívají primátorského dne k možnému řešení svého problému. V letošním roce se primátorský den koná naposledy právě dnes.

„Samozřejmě počítáme s pokračováním primátorských dnů, jasně ukázaly, že svůj smysl mají. Řada věcí se podařila vyřešit, ať už zde na místě, případně je vyřešit třeba potom, co sem občan přišel a svěřil se nám se svými problémy.

„Samozřejmě se vyskytují i věci, se kterými si neumíme poradit, protože nám prostě nepřísluší, abychom je řešili a nemůžeme je nijak ovlivnit. Ale myslím si, že je jich menšina.“

Podle primátora Petra Kulhánka z Karlovarské občanské alternativy využila letos primátorského dne více než stovka lidí. A to je důvod, proč musí tradice podobných schůzek pokračovat:

„Počítáme se stávajícím formátem i s bezplatnou právní poradnou i do příštího roku,“ uzavírá primátor Petr Kulhánek.

Letošní poslední karlovarské primátorské dny jsou připraveny v 5.patře magistrátu v době od 15 do 17 hodin.

Zdeněk Trnka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme