Kraj Vysočina nasadil na boj se sněhem veškerou techniku

Počasí trápí také kraj Vysočina. Jak potvrdili silničáři, nejhorší situace je na Žďársku. Od noci jsou tam v terénu nejen sypače, ale i přes padesát radlic. Kvůli silnému větru se totiž na některých úsecích tvoří až dvaceticentimetrové jazyky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sněhová vánice komplikuje dopravu i na silnicích v Ústeckém kraji

Sněhová vánice komplikuje dopravu i na silnicích v Ústeckém kraji | Zdroj: ČTK

Řidiči by ale měli být opatrní také na severu Jihlavska nebo na Třebíčsku. Problémy jsou i na silnici mezi Humpolcem a Jihlavou, kde to místy klouže. Kvůli špatnému počasí vyslali silničáři, stejně jako včera, do terénu veškerou techniku.

Nehod v kraji zatím naštěstí moc není, i když některé karamboly už stihly na některých místech dopravu zkomplikovat. Zhruba před hodinou vyjížděli policisté k Jimramovu na Žďársku, kde se srazila dvě osobní auta. Silnice je tam v tuto chvíli ale bez problémů průjezdná.

Orkán Andrea stále řádí nad Českem

Číst článek

Muži zákona už dnes vyjížděli také na Pelhřimovsko, kde se u obce Bácovice převrátilo nákladní auto. No a momentálně působí problémy uvízlý kamion mezi Ždírcem nad Doubravou a Kohoutovem.

Na Svitavsku se silné poryvy větru opřely do dvou autobusů a ty skončily v příkopu, nikomu se nic nestalo.

Lucie Maxová, Marína Dvořáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme