Kvůli kalamitě zřídil pražský magistrát informační linku

V souvislosti se sněhem řidiči v Praze bourají daleko častěji. Komplikovaná je také situace v městské hromadné dopravě, místy nejezdí tramvaje a autobusy. Podle primátora Bohuslava Svobody se mohou lidé o aktuální situaci informovat na bezplatné lince.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

sníh komplikuje život i chodcům

sníh komplikuje život i chodcům | Zdroj: ČTK

„Informační linka má číslo 800 100 991. V noci na tuto linku volalo zhruba 360 lidí. Pravda je, že žádné zásadnější problémy nevznikly,“ řekl Bohuslav Svoboda.

Dodal, že problémy, které vznikly, byly dány nekázní řidičů. Na Praze 6 to byl kamion, který se pokusil jet po kolejích, uvízl na nich a jeho odstranění bylo poměrně obtížné.

V současné době přetrvávají problémy v dopravě kvůli sněhu například na Jižní spojce, mohou být také na příjezdových cestách. Zpoždění také mohou nabírat některé vlaky, většinu zavátých tratí se ale už podařilo zprůjezdnit.

Petr Kořínek, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme