Manželky diplomatů a velvyslanců pořádají bazar

Tradiční vánoční bazar pořádaný manželkami velvyslanců v Česku se dnes otevřel v pražském hotelu Hilton. Hlavním cílem bude stejně jako loni finanční podpora českých charitativních organizací.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Livia Klausová | Foto: Tomáš Adamec, Michaela Vydrová

Bazar zahájila patronka akce, Livia Klausová. Vybrané peníze z netradičních dárků půjdou na podporu charitativních organizací v Česku.

Návštěvníci mohou ochutnat cizokrajná jídla a koupit si například vína, nejrůznější speciality, oblečení i rukodělné a umělecké výrobky. Vstupenky stojí 50 korun a jsou slosovatelné. V tombole pak mohou lidé vyhrát například hotelové pobyty, dárkové poukazy do restaurací nebo zájezdy.

Přehrát

00:00 / 00:00

Bazar.mp3

Ještě před 10. hodinou, kdy se brány bazaru oficiálně otevíraly, čekaly před hotelem stovky lidí. Další neustále přicházejí.

Livia Klausová si nechal namalovat ruku henou a v 11 hodin prohlásila, že už utratila všechny peníze.

V minulém roce se manželkám velvyslanců podařilo vybrat přes 3 miliony korun, které rozdaly mezi desítky českých charitativních organizací.

Mezinárodní vánoční bazar potrvá v hotelu Hilton do 17. hodiny.

Květa Moravcová, Martina Spěváčková, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme