Maskovaní muži v Újezdě nad Lesy ubodali majitele domu. Policie žádá o pomoc

Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po útočnících z Újezdu nad Lesy. Dva muži v kuklách tam pobodali majitele domu. Ten na následky zranění zemřel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní páska, policie, uzavírka (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

K události došlo v sobotu. „Okolo třiadvacáté hodiny přijal operátor tísňového volání oznámení o tom, že se na sousedním pozemku rodinného domu pohybují dvě maskované osoby v kuklách,“ uvedla mluvčí pražských policistů Iveta Martínková na policejním webu.

Policejní hlídky, které na místo dorazily, našly v domě pobodaného muže. I když policisté zraněnému poskytli první pomoc a přivolaní záchranáři ho převezli do nemocnice, muž později svým zraněním podlehl.

„Manželka zemřelého kriminalistům potvrdila, že se skutečně jednalo o dvě osoby maskované kuklami, které vnikly na jejich pozemek a poté i do domu. Tam také došlo k potyčce mezi nimi a manželem, při kterých utrpěl vážná zranění,“ popsala Martínková.

Policisté případ vyšetřují jako vraždu. Žádají o pomoc případné svědky z Újezdu nad Lesy.

„V případě, že jste včera v době mezi 22.00 až 24.00 zaznamenali v okolí pohyb podezřelé dvojice, oznamte neprodleně tuto informaci policistům na bezplatné tísňové lince 158,“ vyzvala Martínková.

ČRo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme