Města Českomoravského pomezí míří na veletrh cestovního ruchu

V Praze dnes začíná středoevropský veletrh cestovního ruchu Holiday World. Zamíří na něj i zástupci měst Českomoravského pomezí, aby prezentovali své zbrusu nové filmové klipy, které mají přilákat více turistů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Litomyšl - Smetanovo náměstí

Litomyšl - Smetanovo náměstí | Foto: Martin Karlík

Poličku, Svitavy, Vysoké Mýto, Moravskou Třebovou a Litomyšl v animovaných filmech přibližují většinou známé historické osobnosti.

V případě Litomyšle je to třeba Magdalena Dobromila Rettigová. „Je tady představená jak jinak než jako kuchařka, která vede televizní kuchařskou show,“ popisuje klip Michaela Severová, která město na veletrhu zastupuje, a pokračuje:

„Spot je animovaný a má to být virální marketing. Předpokládáme, že by se měl šířit pomocí sociálních sítí, přes YouTube. Lidem by se měl líbit natolik, že jim bude stát za to, aby ho poslali svým přátelům a známým. Tak budeme šířit dobré jméno Litomyšle i jméno Magdaleny Dobromily Rettigové do celého světa.“

Tereza Brázdová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme