Na festivalu Mácháč v Doksech jsou policejní posily. Řešily už loupežná přepadení

Na devět tisíc účastníků oblíbeného festivalu Mácháč 2013, který potrvá až do neděle, dohlíží více českolipských policistů. Pomáhají jim kolegové z Ústecka a také saských Drážďan, kteří mají sebou čluny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dopravní nehoda, policie, objížďka, uzavírka | Foto: Jana Huzilová

Nejvíce práce mají zatím celníci, kteří dělají prohlídky aut, zaměřují se zejména na drogy. Policie zatím zadržela tři dealery s extází. Desítka účastníků se zpovídá z držení menšího množství drog. Policisté taky zakázali jízdu opilým řidičům a těm, kteří řídili pod vlivem drog.

Kriminalisté teď navíc šetří dvě loupežná přepadení. Zatím neznámí lupiči ukradli dvěma mladíkům peníze a věci za více než 30 tisíc korun.

Jednoho z mladíků vylákala na opuštěné místo neznámá dívka. Poté, co se mladík na místo dostavil, dostal od dvou mužů pěstí do hlavy. Pak mu vzali 5200 korun, vstupenku na festival za tisíc korun a mobil za 17 tisíc. Druhý muž přišel při napadení taky o peníze a mobil.

Ivana Bernáthová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme